Tūristu skaits Latgalē audzis; ārvalstu tūristu maz

0 komentāri

Ciemiņu skaits Latgales podnieka Aivara Ušpeļa darbnīcā pēdējos gados ir pieaudzis un viņam vairs neesot vajadzības braukt pie pircējiem – tie podnieku atrodot paši.

Tūrisma informācijas centra dati liecina, ka 2012. gadā Latgalē viesojās vairāk nekā 69 tūkstoši tūristu, bet pēc gada – jau 81 tūkstotis tūristu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tajā pašā laikā Latgalē tūrisma jomā strādājošie ir novērojuši, ka lielākā daļa tūristu ir Latvijas citu novadu iedzīvotāji, taču ārzemju visu Latgalē pagaidām esot maz.

Parasti tūristi iegriežas podnieka A. Ušpeļa darbnīcā kāda lielāka maršruta ietvaros. LNT Ziņu žurnālista satiktie tūristi stāsta, ka apceļojot Latgali viņi viesojušies ne vien podnieka darbnīcā, bet arī braukuši ar velosipēdiem, aplūkojuši Latgales baznīcas, kā arī peldējušies ezeros.

Vairāk par to, kā tūrisms Latgalē attīstījies pēdējo gadu laikā un kas ir lielākie izaicinājumi, uzziniet šā vakara LNT Ziņās!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas