Tūristu skaits Latgalē audzis; ārvalstu tūristu maz

0 komentāri

Ciemiņu skaits Latgales podnieka Aivara Ušpeļa darbnīcā pēdējos gados ir pieaudzis un viņam vairs neesot vajadzības braukt pie pircējiem – tie podnieku atrodot paši.

Tūrisma informācijas centra dati liecina, ka 2012. gadā Latgalē viesojās vairāk nekā 69 tūkstoši tūristu, bet pēc gada – jau 81 tūkstotis tūristu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tajā pašā laikā Latgalē tūrisma jomā strādājošie ir novērojuši, ka lielākā daļa tūristu ir Latvijas citu novadu iedzīvotāji, taču ārzemju visu Latgalē pagaidām esot maz.

Parasti tūristi iegriežas podnieka A. Ušpeļa darbnīcā kāda lielāka maršruta ietvaros. LNT Ziņu žurnālista satiktie tūristi stāsta, ka apceļojot Latgali viņi viesojušies ne vien podnieka darbnīcā, bet arī braukuši ar velosipēdiem, aplūkojuši Latgales baznīcas, kā arī peldējušies ezeros.

Vairāk par to, kā tūrisms Latgalē attīstījies pēdējo gadu laikā un kas ir lielākie izaicinājumi, uzziniet šā vakara LNT Ziņās!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas