Tukšu ēku pārveido par modernu bērnudārzu

0 komentāri

Mājīga un droša vide, mīloši un atsaucīgi cilvēki ir laimīgas, bezrūpīgas bērnības priekšnosacījums. Taču, kamēr vecāki dodas darba gaitās, lielākajai daļai mazuļu par otrajām mājām kļūst bērnudārzs. Tieši tādēļ Limbažu novadā īpaši tiek domāts par pirmsskolas vecuma bērnu labsajūtu. Kopā šeit atrodas 7 pirmsskolas izglītības iestādes, un viena no tām – bērnudārzs Pociemā – šovasar ieguvusi jaunu veidolu.

Umurgas izglītības iestādes ”Zīļuks” filiāle Pociemā no vietējā kultūras nama telpām pārcēlusies uz gaišām un mūsdienīgām telpām, kas īpaši iekārtotas, domājot par bērnu drošību un labsajūtu. Savulaik šeit bijusi pagastmāja un pasts, bet tagad – telpas rotaļām, mācībām un atpūtai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas