Tradicionāli piemin izcilo šāvēju un šaušanas sporta treneri Ilgoni Freimani

1 komentārs

Latvijas vārds sporta pasaulē jau izsenis bijis zināms, pateicoties mūsu sportistu sasniegumiem vienā no senākajiem sporta veidiem – ložu šaušanā. Lai gan olimpiskās disciplīnas popularitāte, kā atzīst eksperti, bijusi viļņveidīga, šobrīd tā piedzīvo renesansi. Sesto reizi Dobelē aizvadīts, izcilajam šāvējam un šaušanas sporta trenerim Ilgonim Freimanim veltītais, starptautiskais piemiņas kauss ložu šaušanā. Tajā piedalījušies vairāk nekā 150 dalībnieku no 6 valstīm.

Izcilā šāvēja un šaušanas sporta trenera Ilgoņa Freimaņa ikdiena bijusi cieši saistīta ar Dobeles šautuvi. Vairāk nekā 50 darba gados viņš izaudzinājis ne vienu vien izcilu sportistu, kā arī sava amata turpinātājus – šaušanas sporta trenerus – entuziastus. Ilgoņa mērķtiecību un mīlestību pret darbu vēl joprojām dobelnieki piemin katrās sacensībās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

1 komentārs

TOP komentāri

  • Andris
    0

    Andris

    Visu cieņu Ilgonim< viņa darbu turpina viņa dēls Armands! Gaišā piemiņā tiek turēts Ilgoņa Freimaņa vārds!

    24.09.2015 10:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas