Tērvetes novadā skolēni stāda ozolus

0 komentāri

Apdziedāts tautasdziesmās, aprakstīts pasakās, stāstos un teikās, Ozols jau izsenis ir bijis latviešu tautas iecienītākais koks. Lai šo koku Latvijā kļūtu vēl vairāk, šoruden tiek īstenota kāda ideja, kas veicinās skolēnu un ne tikai, iesaistīšanos šo spēcīgo koku stādīšanā.

Zīles atrašana un ievietošana zemē ir maza daļiņa ozola garās dzīves, jo jau nākamajā gadā ap vasaras saulgriežiem šodien iestādītajām zīlēm paredzēts nākamais ne mazāk nozīmīgs brīdis – savu jauno māju atrašana. Kā zināms, zīles ir iecienījuši ne tikai bērni, kuriem patīk tās lasīt, bet arī dažādi meža zvēri tās nesmādē un labprāt uzliek uz kārā zoba, tāpēc ar vietas izvēli Augstkalnē nebija īpaši daudz variantu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas