Tērvetes novadā aizrit tradicionālie Tulpju svētki

0 komentāri

Lauku sētas Dzintarlāči dārzu šobrīd rotā krāšņas un spilgtas tulpes, un tieši šajā saimniecībā tradicionāli jau ceturto gadu pēc kārtas tiek svinēti Tērvetes novada Tulpju svētki, kurus mājas saimnieki – Gundars Lācis un Kristīne Liniņa – visas dienas garumā papildina ar dažādām aktivitātēm un pārsteigumiem.

Tulpes visintensīvāk zied tieši maijā, un arī šogad Dzintarlāčos jau uzziedējuši aptuveni 400 dažādu šķirņu ziedi. Lai tulpes augtu spēcīgas un košas, liela vērība jāpievērš arī mainīgajiem laikapstākļiem, atzīmē Gundars Lācis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pasākuma apmeklētāji aplūkoja plašās tulpju plantācijas un atzinīgi novērtēja dažādās ziedu krāsu nianses un veidus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas