Svelmē un negaisā svētceļnieki turpina plūst uz Aglonu

0 komentāri

Lai arī šogad laikapstākļi svētceļniekus nelutina, svelmainam karstumam mijoties ar negaisu un spēcīgām lietavām, vismaz 14 svētceļnieku grupas dodas vai ir ceļā uz Aglonu, liecina katoļu baznīcas informācija.

14. un 15. augustā Aglonā tiek svinēti Svētās Jaunavas Marijas Debesbraukšanas svētki. Ik gadu svētki pulcē vairāk aptuveni 100 tūkstošus cilvēku, tostarp ticīgos arī no citām pasaules valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt svētceļnieku grupā no Jelgavas, kuru apciemoja LNT Ziņu dienests, ir aptuveni 70 cilvēki, un viņi pirmdien ceļā bija pavadījuši piecas dienas. Pirmdienas rītu jelgavnieki sagaidīja Skaistkalnē, kur piedalījās misē vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas Romas katoļu baznīcā. Viena no vecākajām svētceļniecēm ir 78 gadus vecā Elēna. Tāpat no Jelgavas uz Aglonu devušies divi aglonieši, kas līdz ar svētceļojumu, ceļojot kājām, vēlas arī labāk iepazīt Latviju.

Vairāk par to, kā veicas svētceļniekiem, uzziniet LNT Ziņu dienesta sagatavotajā sižetā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas