Stelpes pagasta Pliekšānos svin Raiņa un Aspazijas 150. dzimšanas dienu

0 komentāri

Raiņa 150. dzimšanas dienā 11. septembrī Vecumnieku novada Stelpes pagasta Pliekšānos pulcējās novada bērni un jaunieši, lai kopīgi svinētu diženo latviešu dzejnieku Raiņa un Aspazijas jubilejas. Projekta Kultūras pasākumu cikls Rainim un Aspazijai 150 Pliekšānu mājās ietvaros ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un Vecumnieku novada domes atbalstu notika multimediāls, izglītojošs un izklaidējošs sarīkojums bērniem un jauniešiem Bērnu gadi – saules gadi.

Vecumnieku novada Stelpes pagasta Pliekšānu mājās dzimis un audzis latviešu dzejas dižgara Jāņa Pliekšāna jeb Raiņa tēvs Krišjānis. Dzejnieka 150 dzimšanas dienā pie Pliekšānu klētiņas pulcējās Vecumnieku novada skolu jaunatne. Raiņa un Aspazijas jubileju viņi izdzīvoja un izspēlēja radošās un fiziskās aktivitātēs, kurām iedvesmu pasākuma rīkotāji bija smēlušies abu dzejnieku radītajos tēlos, pielāgojot tos mūsdienām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas