Staļģenē uz ikgadējo festivālu Minhauzens 2015 pulcējas mednieki no visas latvijas

0 komentāri

Mednieku kolektīviem ir tradīcija – regulāri braukt ciemos pie kaimiņiem un kopīgām medībām. Taču reizi gadā vienkopus sabrauc visi Latvijas mednieku kolektīvi, bet nevis lai medītu, bet lai sacenstos meistarībā dažādās ar medībām saistītās veiklības un asprātības disciplīnās. Pagājušajā nedēļas nogalē notika jau 17. vislatvijas mednieku festivāls Minhauzens 2015, un šajā reizē tas notika Jelgavas novada Staļģenē.

Vislatvijas mednieku festivāls Minhauzens ik gadus augusta pirmajā nedēļas nogalē notiek jau kopš 1999. gada un to ik gadu sadarbībā ar kādu no Latvijas novadu pašvaldībām rīko Latvijas Mednieku asociācija. Šogad festivāls sadarbībā ar Jelgavas novada Pašvaldību notika Staļģenē, kur vienkopus bija sabraukuši aptuveni trīs tūkstoši mednieku, viņu draugu un ģimenes locekļu no visas Latvijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas