Šorīt apledojuma dēļ apgrūtināta braukšana uz atsevišķiem autoceļiem Latgalē

0 komentāri

Šorīt apledojuma dēļ pa atsevišķiem valsts galvenajiem autoceļiem braukšana ir apgrūtināta Latgalē, liecina VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) apkopotā operatīvā informācija.

Apgrūtināta braukšana ir uz autoceļiem Nīcgale–Daugavpils, Daugavpils–Krāslava, Špoģi–Daugavpils, Daugavpils–Medumi, Gulbene–Vientuļi un Rēzekne–Gulbene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt uz reģionālajiem autoceļiem apledojuma veidošanās vietām apgrūtina braukšanas apstākļus Balvu, Dobeles, Ludzas, Madonas, Preiļu un Saldus apkaimēs.

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs veic brauktuves pretapledojuma apstrādes darbus ceļu slidenajos posmos.

Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, autovadītāji tiek aicināti izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri. LVC atgādina, ka ziemas uzturēšanas līmenis dažādas nozīmes autoceļiem ir atšķirīgs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas