Šonedēļ gaisa temperatūra kritīsies zem nulle grādiem

0 komentāri

Šī nedēļa Latvijā būs aukstāka nekā iepriekšējā, un gaisa temperatūra visā Latvijas teritorijā vismaz nakts stundās, kā arī dienas laikā nokritīsies dažus grādus zem nulles.

Tāpat iespējami nelieli nokrišņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gaisa temperatūra jau rīt, 20. janvārī, galvaspilsētā Rīgā dienas laikā būs mīnus divi grādi pēc Celsija. Austrumlatvijā, piemēram, Daugavpilī, gaisa temperatūra nokritīsies līdz mīnus trim grādiem pēc Celsija. Savukārt Kurzemes piekrastē, Liepājā, ”mīnusi” tiks sagaidīti nedēļas vidū, ziņo sinoptiķi. Tāpat piekrastē iespējami nokrišņi.

Tikmēr pirmdien galvaspilsētā gaisa temperatūra samazināsies līdz -2 grādiem pēc Celsija. Savukārt Liepājā gaisa temperatūra būs +1 – +2 grādi, bet Daugavpilī – -2 – -3 grādi pēc Celsija.

Laika ziņas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā