Skolotāju dienā sumina ilggadējos Auces novada pedagogus

1 komentārs

Katru gadu 5. oktobrī visā pasaulē tiek svinēta Skolotāju diena. Diena, kad sveicam savus mīļākos pedagogus, kad atceramies visus tos, kuri ir mūs izglītojuši un audzinājuši skolā. Aucē Skolotāju dienā tika īpaši sumināti tie novada pedagogi, kuri šim darbam ir veltījuši 25, 30, 35 un pat 40 sava mūža gadus.

Skolotāji sava darba augļus redz pavasarī, kad skolās noslēdzas mācību gads, un pedagogi var secināt, cik no viņu audzēkņiem ir bijuši sekmīgi un cik – ne tik ļoti. Bet rudens ir gadalaiks, kad svinam Skolotāju dienu un suminām pašus pedagogus – īpaši jau tos, kuri šim darbam atdevuši gadsimta ceturksni un pat vairāk. Auces novadā tādu pedagogu, kuri var atskatīties uz 25, 30, 35 un vēl vairāk aizvadītiem darba gadiem, šoruden ir 19.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

1 komentārs

TOP komentāri

  • koks
    0

    koks

    Helēna Dundure! Lai veselība Jums! Jūsu devums, Skolotāj, ir bijis neatsverams. Es atceros, kad Jūs plēsāt savu balto ķīmijas skolotājas virsvalku, kad es sīks gurķis netiku iekšā savā garderobē, lai tiktu mājās. Toreiz laukā bija tuvu divdesmit grādiem mīnusā... Es atceros pirmo divnieku ķīmijā, toties toreiz es sāku patiesi mācīties Jūsu priekšmetu un šodien es saprotu daudzas lietas savā profesijā, kāpēc nevar, teiksim, NC vai poliuretāna lakas klāt uz vienas vai citas bāzes klājumiem. Ir vēl pāris lietas, ko esmu piesavinājies. Tā ir komunikācija ar bezkauņām. To es attiecinu par sevi, ko tagad pārnesu ar rezultātiem tālāk.

    16.01.2017 00:43

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas