Skolas reorganizācija sniedz jaunas iespējas

0 komentāri

Vecpiebalgas novadā šogad darbu uzsākusi jauna mācību iestāde – Dzērbenes vispārizglītojošā un mūzikas pamatskola, kas izveidota reorganizācijas dēļ, apvienojot Dzērbenes vidusskolu ar mūzikas skolu. Reorganizācija audzēkņiem sniegs jaunas iespējas mācībās, kā arī ļaus ekonomiski izmantot skolas telpas. Skolas reorganizācija nekad nav viegls uzdevums, taču sarūkošais audzēkņu skaits vidusskolā licis rīkoties un domāt par mācību iestādes nākotni. Šobrīd Dzērbenes vispārizglītojošajā un mūzikas pamatskolā mācās 65 bērni, 30 no tiem apmeklē bērnudārzu, pārējie – pamatskolu.

Skola pastāvīgi rūpējas par kvalitatīvu mācību apstākļu nodrošināšanu saviem audzēkņiem. Ar Lauku atbalsta dienesta palīdzību pie skolas uzcelts jauks rotaļu laukums. Tāpat izremontēti vairāki kabineti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas