SIA ALAAS šā gada prioritāte sabiedrības izglītošana atkritumu šķirošanā

0 komentāri

Austrumlatgales atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība Rēzeknē savu darbību veic kopš 2013. gada. Uzņēmuma funkcijās ietilpst atkritumu savākšana, šķirošana un tālāka to utilizācija.

Ar 2014. gada 15. janvāri stājās spēka grozījumi dzīvojamo māju pārvaldīšanās likumā, kuru galvenais mērķis – piedāvāt dzīvokļu īpašniekiem iespēju veikt tiešos maksājumus pakalpojuma sniedzējam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kamēr nav pieņemti Ministru kabineta noteikumi par kārtību un metodiku, pēc kuras tiks aprēķināta samaksa par pakalpojumu norēkšanās par atkritumu izvešanu notiks pēc jau esošas sistēmas, kad daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji maksā par pakalpojumu caur apsaimniekotāju. Jāmin, ka iedzīvotāji maksā par faktiski izvesto atkritumu daudzumu un maksa par vienu kubikmetru paliek joprojām nemainīga un veido 13,12 eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas