Satiec savu meistaru! Jaunpils audēju darbnīcā

0 komentāri

Jaunpils audēju kopa jau otro gadu piedalās pasākumā Satiec savu meistaru!, aicinot interesantus iepazīt senos arodus un apgūt jaunas prasmes. Darbnīcas telpās ir apskatāma arī izstāde ar dalībnieču gatavajiem darbiem. Jaunpils audēju kopa darbojas no 1970. gada. Kopas vadītāja ir audēju amatu meistare Velga Pavlovska, kura savas zināšanas un prasmes nodod 16 kopas dalībniecēm.

Dienā – skolotāja, vakarā – audēja jau astoto gadu. Rokdarbi vienmēr ir bijuši Martas sirdslieta, nu tajā var dalīties ar sev līdzīgajiem. Rādot darba procesu un rezultātu, meistari cer, ka spēs kuplināt savu kolektīva pulku, ieinteresējot jaunos darboties gribētājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas