Samilzis kaimiņu zemes strīds, kas izcēlies mērnieku kļūdas pēc

0 komentāri

Mērnieku kļūdas pēc Liepupes pusē kādai kundzei piešķirti deviņi kvadrātmetri kaimiņam piederošas zemes. Tagad izcēlies pamatīgs strīds, un kaimiņš Vincents ir gatavs tiesāties, līdz ”nonāks līdz taisnībai”.

Vairāk uzziniet šī vakara TV3 raidījumā “Bez Tabu”!

Uz zemes gabala otrajai iesaistītajai pusei – kaimiņienei Martai – uzcelta kūts, kurā patlaban mīt mājlopi un vistas. Tiesa jau atzinusi, ka kūti nav jājauc nost, taču, šķiet, ka kaimiņš ir gatavs tiesāties, līdz panāks savu. Ar tiesāšanos saistītos izdevumus, piemēram, par advokāta pakalpojumiem gan būs jāsedz abām pusēm no savas kabatas.

Kaimiņš Vincents arī raidījumam “Bez Tabu” apliecināja gatavs tiesāties, kamēr ”nonāks līdz taisnībai”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas