Rušonas pagastā feldšerpunkts jaunās telpās

0 komentāri

Ar ziediem un laba vēlējumiem Riebiņu novada vadība un Rušonas pagasta ļaudis bija ieradušies, lai sveiktu savu ģimenes ārsti un feldšeri ar jaunām telpām. Šis notikums tika gaidīts jau sen, jo līdz šim Rušonas pagasta Aglonas stacijā ģimenes ārsts atradās otrajā stāvā, kas radīja lielas neērtības cilvēkiem ar kustību traucējumiem, māmiņām ar bērniem un sirmgalvjiem.

Ar lūgumu šo situāciju mainīt ģimenes ārste devās pie novada vadības, līdzekļi tika atrasti, un feldšerpunkts gada laikā tika iekārtots tās pašas ēkas pirmajā stāvā. Pašvaldība darbus veica no saviem budžeta līdzekļiem, kas prasīja vairāk nekā 3 tūkstošus eiro. Vietējie iedzīvotāji ir pateicīgi, ka tagad nokļūšana pie ārsta būs iespējama visiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas