Rojas seniori – aktīvi, zinātkāri un izpalīdzīgi

0 komentāri

Rojas novadā popularitāti guvis multifunkcionālais centrs ”Strops”, kurš apvieno dažādu paaudžu cilvēkus vienam kopīgam mērķim – lietderīgai un saturīgai brīvā laika pavadīšanai. Šajā gadā uzsāktā projekta ”Esi aktīvs, veselīgs un radošs!” ciklā nupat notika seminārs par brīvprātīgā darba iespējām un nozīmi.

Uz jautājumu, kā socializēties un būt sabiedrībai noderīgam neatkarīgi no vecuma, rojiniekiem tika atbildēts multifunkcionālā centrā ”Strops” rīkotajā seminārā, kura mērķis bija informēt iedzīvotājus par brīvprātīgo darbu. Rojas novadā, tāpat kā citur Latvijā, dzīvo daudz vientuļu un bezspēcīgu pensionāru, kuri alkst pēc palīdzības no malas. ”Stropā” tiek apvienoti cilvēki, lai viņi palīdzētu viens otram, atbalstītu un brīvprātīgi dotos palīdzēt mājas vizītēs pie nespējīgajiem ”Stropa” locekļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas