Rojā kūsā kultūras dzīve

0 komentāri

Roja reizēm tiek dēvēta par vasaras galvaspilsētu, taču daudzveidīgi un kvalitatīvi kultūras pasākumi šeit notiek visa gada garumā. Jaunajā sezonā Rojas kultūras centrā paredzētas dažādas izstādes, koncerti un teātra izrādes, turklāt darbu uzsāks arī jauni interešu izglītības kolektīvi.

Rojas kultūras centrā kas interesants notiek katru nedēļas nogali, un izņēmums nav arī septembris. Paši mazākie rojinieki ar aizrautību varēja sekot interaktīvas izrādes ”Sunītis un kaķīte” galveno varoņu piedzīvojumiem. Savukārt nedaudz vecāki kultūras cienītāji līdz pat novembra vidum var aplūkot fotogrāfa Georga Avetisjana izstādi ”Lidostā”. Georgs pats ir dzimis un mācījies Rojā, savukārt šobrīd studē fotomākslu Braitonā. Šī ir viņa trešā izstāde Rojas kultūras centrā, tajā iemūžinātas 39 dažādu valstu lidostas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas