Rēzeknieši svin valsts svētkus tautas skrējienā ”Ieelpo Rēzekni”

0 komentāri

Par spīti lietainam laikam sportisti un veselīga dzīves veida piekritēji pulcējās Festivāla parkā, lai valsts dzimšanas dienas svētkos piedalītos ikgadējā skrējienā ”Ieelpo Rēzekni”. Tradicionāli tautas skrējienā varēja piedalīties gan pieredzējuši sportisti, gan iesācēji, bērni un ģimenes. Šogad skrējēju vidū bija arī suns Toto, kas bija noskrējis distanci pat divas reizes.

Finiša līniju ar laiku 8 minūtes un 28 sekundes pirmais šķērsoja sportists no Nagļiem Andrejs Jesko. Rēzeknes skrējienā viņš bija piedalījies pirmo reizi, jo, kā pats norāda, savā novadā ir obligāti jānoskrien. Ātrākie skrējiena dalībnieki tika noteikti trijās vecuma grupās vīriešiem un sievietēm. Atzinības rakstus un saldās balvas saņēma arī komandas, kurām bija vizuāli interesantākais noformējums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas