Rēzeknes olimpiskajā centrā turpinās 2. kārtas būvniecības darbi

0 komentāri

Rēzeknes olimpiskajā centrā ir uzsākti būvniecības darbi jau pie otrās kārtas. Tiek būvēta daudzfunkcionāla ēka, kurā atrastos primāri nepieciešamās telpas sportistiem un sporta procesu nodrošināšanai.

Šobrīd Rēzeknē trūkst viesnīcu. Tāpēc tās izveide ir viens no pirmajiem faktoriem, lai nākotnē varētu rīkot gan vērienīgas starptautiskas sacensības, gan arī treniņnometnes. Jau šobrīd vairāki kolēģi, tostarp arī no kaimiņvalstīm, ir izrādījuši interesi trenēties Rēzeknes olimpiskajā centrā. Darbs pie 2. kārtas norit pēc plāna. Vienlaikus tiek veikti noslēdzošie darbi pie 1. kārtas – futbola laukuma tribīņu uzstādīšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas