Rēzeknes novada skolēni piedalās Lego dienā

0 komentāri

Viens otram piepalīdzot uzstumt līdz rampas augšai no Lego veidotās un ar pulti vadāmās automašīnas, kā arī piedaloties Lego ātrlikšanas sacensībās, Rēzeknes novada skolēni Dricānu vidusskolā iepazina aizraujošo Lego pasauli. Lego fanu grupas pārstāvji Latvijā darbojas jau kopš 2013. gada, un viens no viņu mērķiem ir savu interesanto hobiju popularizēt gan bērnu, gan pieaugušo vidū.

Bērni ar lielu prieku un aizrautību sacentās par augstākā Lego torņa salikšanu, gan arī būvēja dažādas interesantas rotaļlietas un pat apguva robotikas pamatus. Lai veiksmīgi orientētos Lego kluču daudzveidībā, nepieciešama ne tikai uzmanība un veiklība, bet arī laba iztēle un fantāzija. Jāakcentē, ka Lego konstrukciju veidošanā panākumus gūst ne tikai zēni, bet arī meitenes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas