Rēzeknes Augstskolas studentiem ir jaunas atpūtas telpas

0 komentāri

Rēzeknes Augstskolas stikla terase tagad ir kļuvusi par īpašu studentu atpūtas vietu – starpbrīžos šeit var ne tikai iedzert kafiju vai smaržīgo kapučīno dzērienu, bet arī baudīt mākslu un pat sportot. Tas ir kļuvis iespējams, pateicoties biedrības ”Rēzeknes augstskolas absolventu asociācija” iecerei.

Īstenot ieceri ir izdevies Narvessen projektu konkursa ”Diena kā piedzīvojums” ietvaros, kas tiek organizēts, lai aicinātu jaunatni ievērot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Šogad bija pieteikti 43 projekti no visas Latvijas, un, ka norāda Narvessen projekta koordinatore Juliana Maniševa, lielākā to daļa ir bijusi no Latgales. Pašlaik terasē var apskatīt studentu darbus, kas tapuši vasaras plenēra laikā, taču jau tuvākajā laikā šeit būs iespēja vērot Daugavpils Latgaliešu biedrības darbus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas