Rēzeknes Augstskola – viens no Latgales attīstības stūrakmeņiem

0 komentāri

Lai diskutētu par augstskolas attīstības virzieniem nākotnē, ar mācībspēkiem un augstskolas vadību inženieru fakultātes telpās tikās gan valsts un pašvaldības iestāžu, gan uzņēmumu pārstāvji.

Viņi atzina, ka Rēzeknes Augstskola sagatavo konkurētspējīgus un darba tirgū pieprasītus speciālistus. Pasākumu apmeklēja arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, kurš atzina, ka valstij nepieciešams atbalstīt Rēzeknes Augstskolu, lai nodrošinātu Latgales reģiona izaugsmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rēzeknes Augstskola izpelnījusies ievērību ar inženierzinātņu programmu kvalitāti un mūsdienīgo tehnisko nodrošinājumu. Arī nākotnē augstskola plāno darboties šajā virzienā un iegūt Rēzeknes tehnoloģiju akadēmijas statusu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas