Rēzeknes Augstskolā diskutē par ES fondu ieguldījumu

0 komentāri

Rēzeknes Augstskolā praktiskās konferences laikā viesi no Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā, Rēzeknes pilsētas un novada vadība, kā arī dažādi uzņēmēji vēroja ekspertu prezentācijas un diskutēja par to, vai Eiropas Savienības fondu finansējums ir sekmējis Latvijas reģionu augstskolu veidošanos par zināšanu un resursu centriem. Iepriekšējā plānošanas periodā no 2007. līdz 2013. gadam Rēzeknes Augstskolas izaugsmē investēti aptuveni 13,5 miljoni eiro.

Moderna infrastruktūra salīdzināma ar magnētu, kas reģionam piesaista arvien vairāk studentus ne tikai no vietējiem novadiem, bet arī no visas Latvijas un pat ārzemēm. Tomēr papildus vizuālajam tēlam nepieciešams nodrošināt arī kvalitatīvu zināšanu apguvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas