Rēzeknē profesionālā izglītība iegūst jaunu kvalitāti

0 komentāri

Ir atklāta jaunā Rēzeknes tehnikuma ēka, šis īstenotais projekts ir būtisks notikums profesionālās izglītības kvalitātes un prestiža celšanai. Darbu gaitā jaunizbūvētajā ēkā ierīkotas mācību telpas un moderni aprīkotas laboratorijas četrās izglītības programmās, kas ir enerģētika, pārtikas produktu tehnoloģija, ēdināšanas un viesnīcu pakalpojumi. Tāpat mūsdienu prasībām sakārtotas arī dienesta viesnīcas telpas. Gan audzēkņi, gan pedagogi atzīst, ka bijušo ar tagadējo nav iespējams salīdzināt, šis ir pavisam cits līmenis. Pārmaiņas dod pamatotu cerību, ka audzēkņu skaits, kuri izvēlēsies apgūt profesiju pēc devītās klases, nākotnē varētu būt lielāks.

Palielināt audzēkņu skaitu profesionālajās mācību iestādēs – tāds ir Izglītības un zinātnes ministrijas mērķis. Tieši tāpēc Latvijā pēdējo divu gadu laikā 11 profesionālajās skolās, modernizējot un sakārtojot infrastruktūru un mācību bāzi, kopumā ieguldīti 129 miljoni eiro, taču ar to viss neapstāsies, šajā plānošanas periodā plānots ieguldīt profesionālo skolu sakārtošanai vēl 104 miljonus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas