Rēzeknē notiek Valsts konkurss diriģēšanā

0 komentāri

Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā Valsts konkursā Diriģēšanā sacentās topošie diriģenti no visām Latvijas mūzikas vidusskolām.

3 žūrijas locekļi stingri vērtēja 31-a dalībnieka sniegumu. Lai noteiktu labākos audzēkņus, konkurss tika sadalīts trīs kārtās. Pirmajā nācās diriģēt pie klavierēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai gan piedalījās skaitliski daudz konkursantu, viņi paši atzīst, ka savstarpējā konkurence nav jūtama, vien- liela emocionāla atdeve.

Savukārt jau otrajā un trešajā kārtā tika vērtēts diriģentu darbs ar kori. Lāsmai un Artūram Oskaram uzvara konkursā bija liels pārsteigums. Viņi žūriju pārliecināja ar savu profesionalitāti, muzikālo interpretāciju un spēju strādāt ar kori.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas