Ratiņu parāde Rēzeknē

0 komentāri

Vasara ir ģimenes laiks, un nu jau sesto reizi Rēzeknes pilsētas svētku ietvaros un Ratiņu parādi pulcējās vairākas Rēzeknes ģimenes, kuras, ļaujoties iztēlei, bija izrotājušas bērnu ratiņus, kā arī paši vecāki un draugi iejutās visdažādākajos gan pasaku, gan multfilmu un arī profesiju pārstāvju tēlos. Prinči, princeses, augļi, mašīnas – vecāku iztēlei robežu nebija. Parādes dalībniecei Danai Gudalei pat netrūka spēka izveidot dusošās skaistules cienīgu šūpuli, pie kura tika strādāts nedēļu.

Parādē bija iespēja redzēt ne tikai pasaku tēlu iedvesmotus ratiņus, bet arī dažādus kukaiņus, piemēram, kāpuru un pat dabas parādību varavīksni, jo, kā saka pati māmiņa, lai arī cik slikti dažreiz nebūtu, ir vienmēr jāatrod šis tas krāsains dzīvē. Lai arī lielākā daļa dalībnieku gatavojās parādei jau vismaz nedēļu iepriekš, viņu starpā atradās arī ekstrēmisti, kuru idejas radās tikai dienu iepriekš un izskatījās lieliski. Tostarp bija arī banānā braucošs minjons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas