Projekta Danči pilī dalībnieki šogad sadanco Jaunpilī

0 komentāri

Vidējās paaudzes deju kolektīvu sadraudzības projekts “Danči pilī” iekļauj regulārus pasākumus, kuros piedalās deju kolektīvi tikai no tām Latvijas pilsētām, novadiem vai pagastu centriem un apdzīvotām vietām, kuru nosaukumā ir vārda daļa “pils” – Salaspils, Jaunpils, Jēkabpils, Daugavpils, Mālpils, Sēlpils, Valdemārpils, Ventspils un Krustpils.

Latvijā ir turpat desmit apdzīvotas vietas, kuru nosaukumā ir iekļauts vārds “pils” – Salaspils, Jaunpils, Jēkabpils, Daugavpils, Mālpils, Sēlpils, Valdemārpils, Ventspils un Krustpils. Un pērnā gada ziemā Salaspils kultūras nama “Rīgava” vidējās paaudzes deju kolektīvam “Ūsa”, kuri jau iepriekš izcēlušies ar dažādām asprātīgām idejām deju koppasākumu rīkošanā, dzima doma par visu Latvijas “piļu” tautas dejotāju kopīgu sadancošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas