Preiļos aizvadīts velopārgājiens ”Iepazīsti savu novadu”

0 komentāri

Preiļu novadā jau par tradīciju kļuvis rudenī pulcēt apkārtnes velodraugus, lai dotos kopējā braucienā un baudītu apkārtnes dabas, kā arī kultūrvēsturiskās vērtības. Šogad velopārgājiena ”Iepazīsti savu novadu” kopējais garums sasniedza 50 kilometrus, tos pieveikt paredzēts aptuveni 5-6 stundās ar vidējo ātrumu 13-15 km/h.

Velopārgājienam ir arī izglītojoša nozīme, tā laikā dalībnieki apskata apkārtnes skaistākās un neparastākās vietas. Šogad par pirmo pieturu izvēlēta Aizkalnes pareizticīgo baznīca, kas celta 1904. gadā. Braucienā piedalījās visdažādāko vecumu un interešu velosipēdisti, kas bija ieradušies ne tikai no Preiļu novada, bet arī Aglonas, Jēkabpils un Līvāniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas