Pļaviņu novada ģimnāzijā aizvadīta olimpiskā diena 2015

0 komentāri

Septembra pēdējā piektdienā Latvijā tradicionāli norisinājās Olimpiskā diena. Latvijas Olimpiskās dienas pasākumos piedalās galvenokārt skolu jaunieši un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi, ar mērķi vairot interesi par sportu un Olimpisko kustību. Šā gada Olimpiskās dienas aktivitātes notika 348 vietās visā Latvijā un kopā pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu – rīta vingrojumā piedalījās vairāk nekā 100 tūkstoši vingrotāju. Tostarp arī Pļaviņu novada ģimnāzijas audzēkņi.

Septembra pēdējā piektdienā Latvijas skolās un pirmsskolas mācību iestādēs tradicionāli notiek Olimpiskā diena. Jau piekto gadu šajā Latvijas Olimpiskās komitejas aizsāktajā aktivitātē piedalās arī Pļaviņu novada ģimnāzija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas