Pļaviņās sveic mazos novadniekus

0 komentāri

Jau septīto reizi Pļaviņās aizritējis pasākums “Esi gaidīts, mazais Pļaviņu novadniek!”, kas kopā pulcēja 42 pērnajā gadā dzimušos bērniņus un viņu vecākus, māsas un brāļus. Jāatzīmē, ka pirms gada divās Pļaviņu novada ģimenēs piedzima jau sestie bērni. Viena no šīm ģimenē ir arī Pogodini.

Svētku koncertu ar spilgtiem dziesmu un deju priekšnesumiem papildināja Pļaviņu novada kultūras centra bērnu deju kolektīva dalībnieki un pirmsskolas izglītības iestādes “Jumītis” audzēkņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vietalvas, Klintaines un Aiviekstes pagastu, kā arī Pļaviņu pilsētas ģimenes ir novērtējušas pašvaldības atbalstu un akcentē, ka bērni – tā ir pati lielākā un dārgākā dzīves vērtība.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas