Pļaviņās sadejo starpnovadu deju kolektīvi

0 komentāri

Jau tradicionāli pavasara iestāšanos Pļaviņās iekustina starpnovadu deju kolektīvu sadancis ”Draugu lokā”. Daudziem tā ir patīkama atkal tikšanās ar citiem dejotājiem, kas kļuvuši jau par draugiem, bet Pļaviņu skolu jaunieši gūst skatuves pieredzi, kas lieti noderēs deju skatēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai priekšnesums izdotos, svarīgi ne tikai zināt dejas soļus, bet arī labs izskats, ko novērtē skatītāji līdz ar uznākšanu uz skatuves. Tādējādi tikpat svarīgi kā iesildīt kājas, pienācīgi jāsagatavo tērpi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas