Pļaviņās aizvadīts dzejas dienu pasākums

0 komentāri

Šogad, kad atzīmējam Raiņa un Aspazijas 150 gadu jubileju, 50 gadu jubileju svin arī Dzejas dienas. Un tāpēc ikviens poēzijai veltīts pasākums – gan Rīgā, gan valsts novados – šoruden ir īpašs. Piektdien, 17. septembrī, Dzejas dienu pasākums notika arī Pļaviņu kultūras centrā.

Pļaviņās dzeja ir cieņā un, lai arī novada bilbiotēka ir neliela, mūsu dzejas dižgaru Raiņa un Aspazijas daiļdarbi tajā ir goda vietā, un bibliotēkas lasītāji vienmēr ir varējuši iepazīties ar abu autoru iespēto. Arī pati bilbiotēkas vadītāja šajā – Raiņa un Aspazijas jubilejas gadā – abu autoru darbos ir spējusi saskatīt ko jaunu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas