Pirmsskolas izglītības iestāžu darbinieku vokālie ansambļi sadziedas Ludzā

0 komentāri

Mana dziesma vasarai – ar šādu vadmotīvu Ludzas pirmsskolas izglītības iestādē Pasaciņa aizritēja 2. starptautiskais pirmsskolas izglītības iestāžu darbinieku vokālo ansambļu festivāls.

Tā laikā dziesmas mijās ar Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra audzēkņu modes skati Pļavu raksti, Isnaudas deju kolektīva Pērle priekšnesumiem, kā arī Ludzas mūzikas pamatskolas audzēkņa Daniela Podoļcka saksofona spēli. Bet kopīgās dziesmu melodijās vienojās pieci pirmsskolas izglītības iestāžu darbinieku vokālie ansambļi no Ludzas, Preiļiem, Liepājas un Roķišķiem (Lietuva).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas