PIKC Daugavpils tehnikumu absolvē 400 speciālistu

0 komentāri

Izlaidums – tas ir emocijām un spilgtām atmiņām piepildīts laiks, kad viens no ikdienas posmiem ir noslēdzies un turpmākie dzīves soļi jāsper jauna ceļa virzienā.

Drīzumā iepazīt darba specifiku un veidot savu profesionālo karjeru uzsāks arī 400 Profesionālās izglītības kompetences centra Daugavpils tehnikums absolventi, kuri zinības apguvuši 18 specialitātēs, kas saistītas gan ar automehāniku un datorsistēmām, gan tērpu dizainu un transporta pārvadājumiem.

Turpmākā absolventu nākotne ir atkarīga ne tikai no viņu pašu spējām un iegūtās kvalifikācijas, bet arī no veiksmes un pareizām izvēlēm, ir pārliecināti Profesionālās izglītības kompetences centra Daugavpils Tehnikums pedagogi un vadība. Šā gada absolventi bija liecinieki arī tam, kā mainās un pilnveidojas skolas mācību vide.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas