PIKC Daugavpils Būvniecības tehnikumam aprit 50 gadu

0 komentāri

Meklēt un atrast katram savu īsto dzīves ceļu, būt lepniem un gandarītiem, ka esam no Latgales reģiona – ar šādiem vārdiem Daugavpils Kultūras pilī iesākās profesionālās izglītības kompetences centra Daugavpils Būvniecības tehnikums 50 gadu jubilejas svinīgais pasākums. Piecdesmit – tas ir nozīmīgs skaitlis ne tikai cilvēka, bet arī valsts izglītības iestādes mūžā.

50 gadu laikā skolai vairākkārt ir mainīts arī nosaukums: kādreizējā 38. arodvidusskola un Celtnieku profesionālā vidusskola pārtapusi par profesionālās izglītības kompetences centru Daugavpils Būvniecības tehnikums. Tehnikuma direktore atzīst, – lai gan skolas dzīves ceļš no sākuma nebija viegls, gadu gaitā vērojama pozitīva izaugsme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas