Piedzīvojumu spēle Jaunie Rīgas sargi

0 komentāri

Lai piedalītos spēlē, jāizveido sešu jauniešu komanda, kurā ir trīs zēni un trīs meitenes, dalībniekiem jābūt vecumā no 14 līdz 19 gadiem. Šogad spēles tematika sasaistīta gan ar Lāčplēša dienas tematiku, gan Latviešu strēlnieku simtgadi. Pasākums noritēja visas dienas garumā un sākās ar svinīgo atklāšanu Dobeles pilsdrupās.

Dobeles kārta ir viena no astoņām pusfināla spēlēm. Komandas sacentās par galveno balvu – ceļojumu uz Stokholmu, kā arī iespēju piedalīties fināla pasākumā Daugavpils cietoksnī. Spēle ļauj jauniešiem nonākt saskarsmē ar karavīriem, izzināt un apgūt karavīram nepieciešamās iemaņas. Šeit pulcējās gan patriotiskākie un aktīvākie Dobeles skolu jaunieši, gan dalībnieki no tuvākas un tālākas apkārtnes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas