Pazīstami Latvijas futbolisti viesojas Rēzeknē

0 komentāri

Futbola diena visā Eiropā norisinās jau vairākus gadus, arī Latvijas Futbola federācija aicina Latvijas futbola klubus un šā sporta veida entuziastus Futbola dienas ietvaros rīkot dažādus pasākumus, lai popularizētu futbolu, iepazīstinātu ar to pēc iespējas lielāku auditoriju un pierādītu, ka šis sporta veids ir pieejams visiem bez vecuma un dzimuma ierobežojumiem.

Rēzeknē Futbola diena norisinājās jaunajā Olimpiskā centra futbola laukumā, un bērniem bija iespēja trenēties ar Latvijas virslīgas spēlētājiem un Edgaru Gauraču, kas savas futbola gaitas uzsācis tieši Rēzekne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Treniņa laikā bērniem bija iespēja iemācīties dažādus bumbas manevrēšanas paņēmienus, kā arī uzspēlēt ar profesionāļiem. Jāpiebilst, ka Rēzekne ar futbolu labprāt nodarbojas arī meitenes, kas neslēpa sajūsmu un patīkamu satraukumu no aizvadītā treniņa.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas