Pavasara tirgus un tūrisma sezonas atklāšana Jaunpilī

0 komentāri

Maija otrajā svētdienā Jaunpils novadā īpaši aizritējis tradicionālais pavasara gadatirgus, kur tirgošanās mijusies ar jaunpiliešiem nozīmīgu, vēl nebijušu notikumu – tūrisma sezonas atklāšanu.

Katrs novada mājražotājs uz gadatirgu bija atvedis savu lolojumu – gan dažāda veida kūpinājumus, sierus, medu, gan īpašus meistaru darinājumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Katram bija dota iespēja darboties radošajās darbnīcās – zīmēt, līmēt, veidot un peldināt kuģīšus. Bet īpaša vieta bija ierādīta tiem, kas vēlējās iejusties viduslaiku bruņinieku tēlā un pierādīt savu prasmi cīņas mākslā.

Līdztekus andelēšanai pirmo reizi Jaunpilī ar skanīgām dziesmām un jestriem dančiem oficiāli tika atklāta tūrisma sezona. Kā akcentē šīs nozares pārstāvji, ir svarīgi izcelt to, ar ko Jaunpils var lepoties, – viduslaiku pili, atjaunoto baznīcu un skaisto lauku vidi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas