Patriotiskām dziesmām skanot, koknesieši sumina šā gada novada goda pilsoņus

0 komentāri

Aizvadīta Latvijas dzimšanas diena un arī ikgadējie valsts svētkiem veltītie svinīgie sarīkojumi valsts novados. Kokneses kultūras namā svētku dienas priekšvakarā tika sumināti pieci šā gada novada goda pilsoņi, kurus ar tēvzemei un tās brīvībai veltītām dziesmām sumināja kapelas ”Lauku muzikanti” mūziķi.

Kokneses kultūras namā Latvijas Republikas proklamēšanas dienas priekšvakarā skanēja pateicības vārdi mūsu tēvzemei un cilvēkiem, kuri augstu godā tur darba tikumu, latviskās vērtības un dalās ar citiem savā sirds siltumā un nesavtībā. Šeit pulcējās koknesieši, lai atskatītos uz pagājušajā gadā paveikto, suminātu šā gada Kokneses goda pilsoņa titula saņēmējus un sveiktu Latviju dzimšanas dienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas