Pašvaldības ceļiem pie turīgu saimnieku mājām uzliktas barjeras un žogi

0 komentāri

Uz servitūtas ceļiem jeb tiem ceļiem, pa kuriem ļauts pārvietoties jebkuram cilvēkam, Garkalnes novadā pie vairākām mājām ir uzliktas barjeras un žogi.

Piemēram, Sunīšu ciema Klijānu un Gaigalu ielas beidzas ar strupceļu. Kāda nama īpašnieka uzstādīta barjera liedz pa ceļu braukt tālāk. Tikmēr mājas saimnieks raidījumam Bez Tabu pat apgalvo, ka jau esot tiesājies ar neapmierinātajiem, un tiesa esot atļāvusi barjerai tur atrasties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pašvaldība gan apgalvo pretējo, norādot, ka šajā gadījumā jau ir sagatavots administratīvais protokols par nelikumīgu būvniecību, bet īpašniekam ir piemērots naudas sods.

Līdzīga situācija ar barjerām vai vārtiem ir arī citviet Garkalnes novadā. Piemēram, Ērgļu ielā. Tur pašvaldība nepilda savu primāro funkciju un nenodrošina piekļuvi pie nekustamajiem īpašumiem, saka kāds neapmierināts Garlkalnes iedzīvotājs.

Savukārt Bukultos pie atpūtas vietas uzstādīts žogs ar pamatīgu atslēgu. Likums paredz, ka pieeja pie ceļiem jānodrošina visiem pašvaldības iedzīvotājiem.

“Tā pati ātrā palīdzība, ugunsdzēsība un policija te netiktu uzreiz iekšā. Taču tās pāris minūtes var būt izšķirošas gan dzīvībai, gan īpašumam,” sacīja kāds garkalnietis.

Skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas