Pasaulslavenās triloģijas autore viesojas latvijā

0 komentāri

Rīgā viesojās pasaules bestsellera Sniegbaltītes triloģijas autore Salla Simuka. Viņas trīs romāni par Lumiki Andersoni, nerimtīgo, gudro un āķīgo jauno detektīvi izdoti vairāk nekā 47 valstīs un visās kļuvuši par bestselleriem.

Gadu mijā triloģija iznāca arī latviešu valodā ar nosaukumiem – Sārta kā asinis, Balta kā sniegs un Melna kā ogle. Grāmatas vairākus mēnešus turējās pārdotāko grāmatu TOP 10. Kad jaunā somu raksniece Salla Simuka sarakstīja savu Sniegbaltītes triloģiju, pat pēc grandiozajiem panākumiem Somijas lasītāju vidē raksniece neapjauta, ka romāni gūs tādus panākumus pasulē! Sallu Samuku dēvē par Stīga Lārsona tradīcijas turpinātāju, viņas romānus pielīdzina Millennium sāgai un Jū Nesbē darbiem, taču jāatzīst, ka somu raksniecei tomēr piemīt pašai savs rokraksts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas