Pasaulslavenās triloģijas autore viesojas latvijā

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Rīgā viesojās pasaules bestsellera Sniegbaltītes triloģijas autore Salla Simuka. Viņas trīs romāni par Lumiki Andersoni, nerimtīgo, gudro un āķīgo jauno detektīvi izdoti vairāk nekā 47 valstīs un visās kļuvuši par bestselleriem.

Gadu mijā triloģija iznāca arī latviešu valodā ar nosaukumiem – Sārta kā asinis, Balta kā sniegs un Melna kā ogle. Grāmatas vairākus mēnešus turējās pārdotāko grāmatu TOP 10. Kad jaunā somu raksniece Salla Simuka sarakstīja savu Sniegbaltītes triloģiju, pat pēc grandiozajiem panākumiem Somijas lasītāju vidē raksniece neapjauta, ka romāni gūs tādus panākumus pasulē! Sallu Samuku dēvē par Stīga Lārsona tradīcijas turpinātāju, viņas romānus pielīdzina Millennium sāgai un Jū Nesbē darbiem, taču jāatzīst, ka somu raksniecei tomēr piemīt pašai savs rokraksts.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas