Ozolniekos iedibina jaunu patriotu nedēļas tradīciju

0 komentāri

Patriotu nedēļas ietvaros, godinot Latvijas brīvības cīnītāju drosmi, Ozolnieku vidusskolā iedibina jaunu tradīciju. Lai iepazītu Ozolnieku novada vēstures un piemiņas vietas, 76 skolēni, sākot no 6. līdz 12. klasei nolēmuši doties 8 kilometru kultūrvēstures izzināšanas gājienā. Gājiena laikā paredzētas vairākās pieturvietās- pie Trošu tilta, Cenu Barona kapiem, muižām un citām vietām.

Gājiena organizēšanā piedalījās 12. klases skolēni un Jaunsargu pulciņš. Viena no gājiena pieturvietām bija Cenas Barona kapi, kurā skolēni ar klusuma brīdi, aizdedzot sveces godināja brīvības cīņā kritušos. Gājiens noslēdzās ar siltu tēju, pīrādziņiem un kopā sadziedāšanos. Ozolnieku skolas skolotāji un gājiena organizētāji solās nākamgad gājiena kustību attīstīt vēl plašāk. Arī paši jaunieši pozitīvi atsaucas gan par 8 kilometru izaicinājumu, gan iegūtajām zināšanām un atziņām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas