Ozolniekos aizvadīts Latvijas kausa posms triatlonā

0 komentāri

Jūnija vidū jau trešo gadu pēc kārtas pie Ozolnieku ezera norisinājās triatlona sacensības. Tostarp šogad Ozolniekos pirmo reizi notika 7. posms Latvijas kausa izcīņā triatlonā, kur līdzās mājiniekiem startēja sportisti no Jelgavas, Rīgas, Jūrmalas, Ventspils, Valmieras, Carnikavas, Daugavpils, Engures un Jūrmalas.

Ozolnieku novadā triatlons pēdējo gadu laikā kļuvis par visai iecienītu sporta veidu, un šogad jau trešo reizi jūnija vidū tika rīkotas triatlona sacensības. Turklāt šogad šīs sacīkstes jau bija iekļautas arī Latvijas Triatlona federācijas rīkotā Latvijas kausa izcīņas oficiālajā kalendārā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas