Oskara balvas pasniegšana Riebiņos

0 komentāri

Pirmo reizi Riebiņu novadā norisinājās Oskara balvas pasniegšanas ceremonijā, kurā tika godināti visi novada kultūras darbinieki un amatierteātru, deju un dziesmu kolektīvu vadītāji kā arī tie, kas savu dzīvi ir veltījuši Riebiņu novadam .

Kultūras darbiniekam ir jābūt inovatīvam, jo laikam ritot uz priekšu arī kultūras vērtības mainās, tāpēc ir jādomā, ar ko un kā piesaistīt cilvēkus, lai viņiem būtu interesanti. Uz Oskara balvas pasniegšanu bija ieradušās arī Krievijas zvaigznes. Novadnieks Mārtiņš ir veltījis sevi kultūras dzīvei ik brīvdienas piedaloties deju mēģinājumos un pat palīdzot kādam citam kolektīvam. Mārtiņš uzskata, ka kultūras darbs nav nodalāms no privātās dzīves, jo tā specifika kultūras darbu ir padarījusi par dzīvesveidu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas