Olaines novadā tiek sakārtotas dārzkopības sabiedrības

0 komentāri

Dārzkopības sabiedrības Latvijas teritorijā izveidotas 80. gadu beigās, kad pilsētu iedzīvotājiem tika radīta iespēja nodarboties lauku teritorijā ar dārzkopību. Šajā laikā mērķtiecīgi tika radīta arī nepieciešamā infrastruktūra – ceļi, meliorācija, elektrības sistēmas, ugunsdzēsības dīķi un atpūtas vietas, taču šobrīd par teritoriju sakārtošanu un uzturēšanu iedzīvotājiem jārūpējas pašiem.

Pavisam Olaines novadā pagasta teritorijā ir 46 dārzkopības sabiedrības jeb tā sauktie kooperatīvi. Mūsdienās dārzkopības sabiedrības Olaines novadā pārtop par pastāvīgām dzīvesvietām daudziem iedzīvotājiem, līdz ar to šajās teritorijās aktualizējas daudzi saimnieciskie jautājumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas