Olaines novada mācību iestādes turpina pelnīt Zaļo karogu

0 komentāri

”Zaļais karogs” ir balva, kas mudina mācību iestādes iesaistīties ar ekoloģijas problēmu saistītu jautājumu risināšanā. Tas ir starptautiskās programmas ”Ekoskolu” atpazīstamākais elements, un to saņem tās izglītības iestādes, kuras ilgstošā laika posmā spēj īstenot aktivitātes vides jomā.

Par panākumiem ilgtspējīgas vides attīstības un tās aizsardzības veicināšanā izglītības iestādē un tās apkārtnē balvu ”Zaļais karogs” ir saņēmušas Olaines novada izglītības iestādes. Zaļais karogs jau vairākus gadus plīvo pie Olaines 2. vidusskolas, Olaines sākumskolas un Olaines pirmsskolas izglītības iestādes ”Magonīte”, un šogad pirmo reizi tika pacelts pie Olaines 1. vidusskolas. Šī balva tiek piešķirta uz vienu mācību gadu, un katru reizi tā jāizcīna no jauna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas