Olainē aizvadīti pirmie Latvijas velosvētki

0 komentāri

Latvijas riteņbraukšanas jaunāko laiku vēsturē noticis vēl nebijis notikums riteņbraukšanas pasaulē – pulcējot vairāk nekā 2000 dalībniekus, Olainē aizvadīti pirmie Latvijas velosvētki, kas vienkopus pulcēja gan riteņbraukšanas profesionāļus, gan tos, kam tas ir vaļasprieks. Šīs ir pirmās šādas augsta līmeņa sacensības Olainē – dalībnieku vidū ne tikai Latvijas, bet arī riteņbraucēji no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Ukrainas, Zviedrijas, Nīderlandes un Itālijas.

Spraigā cīņā MTB distancē vīriešu konkurencē uzvaru izcīnīja riteņbraucējs Ivars Prokofjevs, sieviešu vidū spēcīgākā bija Katrīna Jaunslaviete. Sacensību galvenajā un smagākajā, 100 kilometru sporta šosejas distancē, uzvaras laurus plūca riteņbraucēji Kaspars Serģis un Ema Manikaite. Veloentuziasti, profesionāļi un organizatori cer, ka Latvijas velosvētki pavisam drīz ieies starptautisku riteņbraukšanas sacensību apritē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas