Ogres iedzīvotāji atgriežas mājās un redz īstu postažu

0 komentāri

Ogres privātmāju rajonā pagalmos tiek žāvēti dīvāni, zeķes, kurpes un citas lietas. Cilvēki jau raksta iesniegumus pašvaldībai par kompensāciju izmaksu, no Ogres, kurā plūdi jau atkāpušies, stāsta Guntis Meisters, TV3 Ziņu žurnālists.

Guntis Meisters, TV3 ZiņasGuntis Meisters, TV3 Ziņas:

Vairākas mājsaimniecības akcentēja, ka zaudējumu apmērs svārstās no diviem līdz trīs tūkstošiem eiro. Mājās būs jāmaina grīdas, durvis, jāpērk jaunas mēbeles. Tāpat vēl nevarot zināt, kā plūdus būs pārcietušas māju sienas.

Ogre pēc plūdiem:

Jau ziņots, ka ceturtdien Ogrē applūda vismaz 120 dzīvojamās māju. Pašvaldība, glābēji un zemessargi veica to apsekošanu un nepieciešamības gadījumā iedzīvotājus no applūdušajām ēkām evakuēja.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas