Novadpētniecības biedrība ”Patria” atzīmē savu piecgadi

0 komentāri

Ir svarīgi apzināties savu vēsturi. Dagdā jau 5 gadus darbojas novadpētniecības biedrība ”Patria”. Entuziasma vadīti biedrības dalībnieki izzina novada vēsturi, runājot ar vietējiem iedzīvotājiem un dodoties izpētes ekspedīcijās.

Svētku svētās mises ietvaros tika iesvētīts, kā arī pacelts mastā jaunais biedrības karogs, kurā iekļauti vairāki Dagdas novadam zīmīgi simboli. Centrā redzamais vairogs ar gulbi, liliju un kroni ir no muižkunga Buiņicka ģerboņa. 6 izstāžu zālēs ir iespējams iepazīties ar biedrības darba augļiem. Jaunākie ieguvumi ir no Jaundomes muižas. Par godu svētkiem tika iedarbināts arī vecais muižas pulkstenis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas